Szamba betonowe Świerzawa

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Świerzawa

Szczelne zbiorniki na szambo Świerzawa

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538