Szamba betonowe Syców

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Syców

Szczelne zbiorniki betonowe Syców

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538