Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Szczawno-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538