Szamba betonowe Szczytna

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Szczytna

Szczelne zbiorniki na szambo Szczytna

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538