Szamba betonowe Szklarska Poręba

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Szklarska Poręba

Szczelne zbiorniki betonowe Szklarska Poręba

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538