Szamba betonowe Trzebnica

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Trzebnica

Szczelne zbiorniki betonowe Trzebnica

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538