Szamba betonowe Twardogóra

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Twardogóra

Szczelne zbiorniki betonowe Twardogóra

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538