Szamba betonowe Węgliniec

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Węgliniec

Szczelne zbiorniki na szambo Węgliniec

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto więc oddać zadanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538