Szamba betonowe Wiązów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wiązów

Szczelne zbiorniki betonowe Wiązów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538