Szamba betonowe Wleń

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wleń

Szczelne zbiorniki betonowe Wleń

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538