Szamba betonowe Wojcieszów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wojcieszów

Szczelne zbiorniki betonowe Wojcieszów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538