Szamba betonowe Wołów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wołów

Szczelne zbiorniki betonowe Wołów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538