Szamba betonowe Zawidów

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zawidów

Szczelne zbiorniki na szambo Zawidów

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538