Szamba betonowe Zgorzelec

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zgorzelec

Szczelne zbiorniki na szambo Zgorzelec

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto więc oddać wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538