Szamba betonowe Złotoryja

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Złotoryja

Szczelne zbiorniki betonowe Złotoryja

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538