Szamba betonowe Złoty Stok

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Złoty Stok

Szczelne zbiorniki betonowe Złoty Stok

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538