Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Szczelne zbiorniki na szambo Aleksandrów Kujawski

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538