Szamba betonowe Barcin

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Barcin

Szczelne zbiorniki na szambo Barcin

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To ważne, bo szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538