Szamba betonowe Chełmno

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Chełmno

Szczelne zbiorniki na szambo Chełmno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto więc oddać wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538