Szamba betonowe Chełmża

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Chełmża

Szczelne zbiorniki na szambo Chełmża

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538