Szamba betonowe Chodecz

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Chodecz

Szczelne zbiorniki betonowe Chodecz

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538