Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Szczelne zbiorniki na szambo Dobrzyń nad Wisłą

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie domy posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538