Szamba betonowe Gniewkowo

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Gniewkowo

Szczelne zbiorniki na szambo Gniewkowo

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538