Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Szczelne zbiorniki na szambo Golub-Dobrzyń

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538