Szamba betonowe Izbica Kujawska

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Szczelne zbiorniki na szambo Izbica Kujawska

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto więc polecić zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538