Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Szczelne zbiorniki na szambo Jabłonowo Pomorskie

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, bo szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto więc polecić zadanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538