Szamba betonowe Janikowo

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Janikowo

Szczelne zbiorniki betonowe Janikowo

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538