Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Szczelne zbiorniki na szambo Janowiec Wielkopolski

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538