Szamba betonowe Kowal

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kowal

Szczelne zbiorniki na szambo Kowal

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538