Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Szczelne zbiorniki na szambo Kowalewo Pomorskie

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538