Szamba betonowe Kruszwica

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kruszwica

Szczelne zbiorniki na szambo Kruszwica

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538