Szamba betonowe Łabiszyn

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Łabiszyn

Szczelne zbiorniki betonowe Łabiszyn

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538