Szamba betonowe Łasin

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Łasin

Szczelne zbiorniki na szambo Łasin

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538