Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szczelne zbiorniki betonowe Lubień Kujawski

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538