Szamba betonowe Lubraniec

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Lubraniec

Szczelne zbiorniki na szambo Lubraniec

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie domy posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538