Szamba betonowe Mogilno

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Mogilno

Szczelne zbiorniki betonowe Mogilno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538