Szamba betonowe Mrocza

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Mrocza

Szczelne zbiorniki na szambo Mrocza

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538