Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Szczelne zbiorniki na szambo Nakło nad Notecią

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538