Szamba betonowe Nieszawa

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nieszawa

Szczelne zbiorniki na szambo Nieszawa

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto więc oddać zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538