Szamba betonowe Nowe

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowe

Szczelne zbiorniki na szambo Nowe

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538