Szamba betonowe Pakość

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pakość

Szczelne zbiorniki betonowe Pakość

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538