Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Szczelne zbiorniki na szambo Radzyń Chełmiński

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538