Szamba betonowe Skępe

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Skępe

Szczelne zbiorniki betonowe Skępe

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538