Szamba betonowe Strzelno

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Strzelno

Szczelne zbiorniki na szambo Strzelno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie domy miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538