Szamba betonowe Świecie

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Świecie

Szczelne zbiorniki na szambo Świecie

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto więc polecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538