Szamba betonowe Szubin

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Szubin

Szczelne zbiorniki betonowe Szubin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538