Szamba betonowe Wąbrzeźno

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wąbrzeźno

Szczelne zbiorniki betonowe Wąbrzeźno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538