Szamba betonowe Żnin

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Żnin

Szczelne zbiorniki betonowe Żnin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538