Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Szczelne zbiorniki na szambo Aleksandrów Łódzki

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538