Szamba betonowe Biała Rawska

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Biała Rawska

Szczelne zbiorniki betonowe Biała Rawska

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538